Ali Ayrancı

Ortodonti Tedavisi Süreç ve Fiyatlar

Çarpık ve yamuk dişler, kişinin kendisini rahatsız etmesine neden olacak olumsuz durumların başında yer almaktadır. Şekil bozukluğu olan dişler insanlardaki özgüvensizliği tetiklemeye neden olmaktadır. Bu dişlerin ayrık, yamuk, çarpık şekilde olması çeneden kaynaklı olarak yaşanabilmektedir. Çene cerrahlarımız tarafından yapılacak incelemeler neticesinde, en doğru tedavi belirlenmektedir.

Konya Çarpık & Yamuk Diş Tedavisi | Ortodonti
Konya Çarpık & Yamuk Diş Tedavisi | Ortodonti
Hızlı Randevu Formu

Konya Ortodonti Tedavisi

İnsanın diş yapısına bağlı olarak estetiksel bozukluklar söz konusu olabilmektedir. Ayrık, çarpık ve aynı zamanda da yamuk olan dişleriniz için ortodonti tedavisi uygulanmaktadır. Kaç yaşında olursanız olun Konya ortodonti sayesinde diş bozuklukları kolayca düzeltilebilecektir. Özellikle dişlerinizde ki çaprazlara karşı diş teli uygulanmaktadır. Uygulanacak diş teli sayesinde, dişlerde ki şekil bozuklukları ve konumlandırılması düzeltilmiş olur.

Konya'da Çarpık, Ayrık, Yamuk Dişler Nasıl Düzeltilir?

Dişlerinizin şeklinden çok fazla hoşnut olmayabilirsiniz. Bu durum ne yazık ki gülmelerinizi de etkilemeye neden olacaktır. Ağız bölgesinde ki şekil bozuklukları ne yazık ki güzelliği gölgelemeye neden olacak sorunlardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Burada uygulanması gerekecek en doğru çözüm yollarından biri ise diş hekimlerine başvurmak olacaktır. Burada uygulan

İddialı, başarılı bir doktorlara sahip olan kliniğimizde Konya çarpık & yamuk diş ve çene tedavisi yapılmaktadır. Kaliteli doktorlarımız tarafından şekil bozukluklarına karşı profesyonel bir tedavi yöntemi ortaya koyulmaktadır. Tüm bu tedavi hizmetlerimizi gerçekleştirirken de hastalarımızın memnuniyetini fazlasıyla önemsemiş olduğumuzu söylemek isteriz.

Uzmanlarımız dişlerinize zarar vermeden, fayda sağlayacak en etkili tedavileri vermektedir. Böylelikle alacağınız üst düzey hizmetler sayesinde diş sağlığınızı koruma şansını elde etmiş olacaksınız. Bundan sonra doktorlarımız sayesinde bozuk olan dişleriniz sizin için çok büyük sorun haline gelmeyecektir. Yamuk dişler için en iyi tedavi yöntemleri arasında braket, tel ve düzeltici plaklar olacaktır. Doktorunuz tarafından en uygun hangisi görülürse, yapılacak olan tedaviyle birlikte diş bozuklukları düzeltilmiş olacaktır.

Modern Teknoloji
Uzman Diş Hekimi
Tedavi Başarıları
Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki bölümde Konya implant tedavisi ile ilgili sıkça sorulan soruları ve cevapları bulabilirsiniz.

İnsanlar için dişlerin dizilişi ve görsel güzelliği de büyük önem taşımaktadır. Çünkü dişlerin ayrık, şekilsiz olması hem güzelliği bozmakta hem de konuşmayı da olumsuz yönde etkilemektedir. Bu sorunların en etkili yollar aracılığıyla çözüme kavuşması için ortodonti tedavi yöntemlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu yönteme çok sık şekilde başvurulması ve tercih edilmesinin altında yatan en önemli nedenlerden biri doğal görünüm katmasıdır. İnsanlar doğal bir görünüme sahip dişlere kavuşmak istediğinden dolayı bu tedavi yöntemi ön sırada yer almaktadır.

Dişlerinizi bozan birkaç dişiniz için çene cerrahlarımız, duruma anında müdahale ederek sizleri bu sıkıntılardan kurtarmaktadır. Her ne kadar diğer tedavi yöntemleri kişilere daha fazla cezbedicilik katmış olsa da, en doğal görünüm sağlamasından dolayı ortondontiye başvurulması doğru olacaktır.

Görünümleri kötü yönde etkileyen yamuk ve çarpık dişleriniz için en etkili tedavi yöntemlerimiz bulunmaktadır. Bir an önce sizi olumsuz yönde etkileyen bozuk dişleriniz içinde tedavinin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Daha etkin ve sağlıklı diyebileceğimiz bir dişlere sahip olma fırsatları da sağlanmış olacaktır. Bu konuda sağlamış olduğumuz gerekli üst sisteme sahip ekipmanlarımız, profesyonel doktorlarımızla başarılı bir tedavi yerine getirilmiş olacaktır. Ortodonti hizmetlerimize başvuracak olan hastalarımız, temiz ve bir o kadar da parlak dişlere kavuşma şansını yakalamış olacaktır.

Rahatsız olduğunuz diş aralıkları gibi görünümler söz konusuysa hekimlerimiz diş tedavi hizmetlerine başlayacaktır. İlk öncelikle bu hizmetlerimizin gerçekleşmesi içinde diş hekimlerimiz tarafından bir muayane yapılacaktır. Muayane işlemi tamamlandıktan sonra ise tedaviye başlanmış olacaktır. Diş teli takmak istemeyenler içinde yamuk dişlerin düzeltilmesine başvurulabilir.

Diğer Tedaviler

Aşağıdaki bölümde Ali Ayrancı'nın uzman olduğu tedavileri görebilirsiniz.