Ali Ayrancı

Diş Eti Tedavisi Süreç ve Fiyatlar

Konya diş eti tedavisi & hastalıkları uzmanı olan doktorumuz, diş etiyle yaşadığınız problemlerden kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Diş bakımlarının yapılmamasından kaynaklı olarak ileriki dönemlerde diş eti problemleri daha sık yaşanmaya başlanacaktır. Diş eti rahatsızlıkları ile ilgili olarak en sık görülenlerden biri, diş etinden gelen kanamalardır.

Konya Diş Eti Tedavisi
Konya Diş Eti Tedavisi
Hızlı Randevu Formu

Konya Diş Eti TEdavisi

Diş eti çekilmesi, kanaması gibi bazı reaksiyonların yaşanması dişlere büyük zararlar vermektedir. Dişlerin dizilimlerini etkileyerek, yamuklaşması, kırılması, çürümesi gibi istenmeyen sorunları da tetiklemeye neden olacaktır.

Diş Eti Rahatsızlıkları Nasıl Tedavi Edilir?

Diş eti rahatsızlıkların tanısı ve tedavisi konusunda uzman hekimlerimiz gereğini yapmaktadır. Birçok vatandaşımızda görülebilen problemlerin başında yer alan diş eti rahatsızlıkları, önlenebilir bir durumdur. Bu yüzden bu gibi sorunlar ile karşı karşıya kalan kişiler hemen endişeye kapılmamaları gerekecektir.

Diş eti ile ilgili olarak gerçekleşecek rahatsızlık şikayetlerin temelinde yatan en büyük sorun, ağız temizlik ve bakımının yeterli şekilde yapılmamasıdır. Ağız bakım yetersizliği, diş etlerine zarar vermeye itecek sorunların başında yer almaktadır.

Modern Teknoloji
Uzman Diş Hekimi
Tedavi Başarıları
Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki bölümde Konya implant tedavisi ile ilgili sıkça sorulan soruları ve cevapları bulabilirsiniz.

Diş eti sorunları, düzenli bakımların yapılmamasından kaynaklı olarak gelişen bir sorundur. Ağız içi bakımın yapılmaması, ağızdaki bakterilerin çoğalmasına neden olacaktır. Bakterilerde hem dişe hem de diş etine zarar vermeye başlayacaktır.

En sık görülen diş etine dair rahatsızlıkların başında diş eti çekilmesi gelmektedir. Diş eti çekilmesi, önemli diyebileceğimiz bir problemdir. Çünkü diş eti çekilmesinden dolayı diş ve çene kemik kaybına yol açabilecek bazı vakalar yaşanabilmektedir. Sadece bununla sınırlı kalmayarak, diş eti çekilmesine neden olacak bakterilerin diş eti dokusuyla dolaşım sistemlerine de girmesine zemin hazırlayabilir. Bu nedenden dolayıdır ki diş eti çekilmesi, hastalar tarafından ciddiye alınması gereken bir mesele haline dönüşmektedir.

Diş eti sorunları yaşayan kişiler için özel bir tedavi hizmetleri vermekteyiz. Diş eti çekilmelerini yok edecek şekilde bir tedavi gerçekleştirmekteyiz. Diş eti çekilmesinin yok edilerek, ağız içindeki dişlerinizin de güvenli hale gelmesini sağlamaktayız. Uzman diş hekimlerimiz,  Periodontoloji konusunda başarılı bir çalışma yürütür. Profesyonel bir tedaviden yararlanmanız için kliniğimizin yolunu tutabilirsiniz.

Diğer Tedaviler

Aşağıdaki bölümde Ali Ayrancı'nın uzman olduğu tedavileri görebilirsiniz.