Ali Ayrancı

Konya Diş Teli & Şeffaf Diş Teli Tedavisi

Diş Teli Tedavisi Süreç ve Fiyatlar

Ülkemizde diş bozukluğu yaşayan pek çok vatandaşımız bulunmaktadır. Ayrık, çapraz, yamuk dişler ne yazık ki estetik görüntüyü olumsuz yönde etkilemektedir. Güzelliğe gölge düşürmeye neden olacak bu sorunlar içinde en ideal çözüm yollarından biri diş teli uygulanmasıdır. Bozuk olan dişlerin düzeltilmesi amacıyla diş teli kullanılmaktadır. Diş teli uygulamasını gerçekleştiren diş doktorumuz, bozuk olan dişlerinizin düzeltilmesini sağlamaktadır.

Konya Diş Teli & Şeffaf Diş Teli Tedavisi
Konya Diş Teli & Şeffaf Diş Teli Tedavisi
Hızlı Randevu Formu

Konya Diş Teli Tedavisi

Konya diş teli de çeşit çeşit olduğundan dolayı hastalar, dişlerinde istedikleri modelleri seçebilmektedir. Diş telinin modeline bağlı olarak, fiyatlarda bazı değişiklik durumları söz konusu olabilmektedir. Bozuk bir diş yapısına sahip olan kişiler için kaliteli kullanışlı diş tellerine yer verilmektedir.

Diş Teli Uygulanması ve Kullanımı

Diş hekimlerimiz tarafından hastalarımızın bozuk olan dişlerine diş tel takılmaktadır. Kullanışlı özelliğe sahip olan diş telleriyle, diş bozukluğunuzu düzeltmeye başlayabilirsiniz. Dar çeneye sahip, dişi çıkmayan, kırık dişlere sahip olan kişilerde diş teline başvurmalıdır. Birçok farklı tasarımlara sahip olan diş telleri bulunmaktadır. Bunlar, metal, lingual, porselen, şeffaf olmak üzere dört farklı seçeneklere ayrılmaktadır.

Dişlerde tel görünümünden çok fazla hoşnut olmayanlar için en ideal çözüm yollarından biri de şeffaf diş tellerine başvurmaları olacaktır. Bu sayede her ne kadar dişlerinde tel olsa bile güldüğü zamanda kolay kolay fark edilmemiş olacaktır. Dişlerinde tel olmasından rahatsızlık duyacak olan kişileri sevindirecek özelliklerinden biri olacaktır. Bu nedenden dolayıdır ki son dönemde şeffaf tellere daha sık şekilde başvurulduğunu söylememiz gerekir.

Dişinize diş teli takıldıktan sonra artık kolaylıkla kullanabileceksiniz. Ağız bölgesini rahatlıkla hareket ettirebilir ve yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Konuşma konusunda ise herhangi bir zorluk durumu da yaratmayacaktır.

Modern Teknoloji
Uzman Diş Hekimi
Tedavi Başarıları

Konya Şeffaf Diş Teli Uygulaması

Konya’da şeffaf diş teli en yaygın şekilde kullanılan tel uygulamalarından biri olarak ön plana çıkmaktadır. Yapısı gereğince son derece ince bir görünüme sahiptir. İnce bir yapısı olmasından dolayı dişlerde fark edilmez. Fark edilmemesinden dolayıdır ki şeffaf diş telini yaptıracak olanlar rahat edecektir. Estetik kaygıyı en iyi şekilde ortadan kaldırmayı başaracak olmasından dolayı, hastalar tarafından en sık tercih edilen tel çeşitlerinden biri olmayı da başarmaktadır.

Şeffaf teller, her ne kadar ince bir tabakaya sahip olmasına karşı bakımlarını yaparken de olabildiğince dikkatli olmanızda yarar olacaktır. Çünkü ince bir yapıya sahip olmasından dolayıdır ki bakım sırasında daha dikkatli şekilde hareket etmenize neden olur. Dikkatli şekilde hareket ederek de tele herhangi bir zarar vermemiş olursunuz. Tele alışma süreciniz, diğer çeşitleri ile bir kıyaslama yapıldığı zaman ise daha çabuk olacağını söylememiz gerekir.

Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki bölümde Konya diş teli tedavisi ile ilgili sıkça sorulan soruları ve cevapları bulabilirsiniz.

Diş doktorlarımız sayesinde artık estetik kaygıyı tamamen ortadan kaldırmaya başlamanız mümkündür. 10 yıldan uzun bir süre sektörde yerini alarak hizmetlerini sürdürmeye devam eden doktorumuzla, tüm sorunları kısa zaman içerisinde kaldırmaya başlamanız zor olmayacaktır. Şeffaf diş teli sayesinde artık sizlerde dişlerinizin görsel açıdan daha hoş şekilde görünmesini sağlamaya başlamış olursunuz.

Hastalarımıza diş telini ilk defa takacağımızdan dolayı alışma süresi en fazla bir ayı bulabilecektir. Her ne kadar bir ay içerisinde alışma konusunda zorluk çekecek olsanız bile daha sonrasında alışmanız kolay hale gelecektir. Bir aydan sonra ise tamamen alışma sürecine girecek ve tüm bunlar içinde herhangi bir zorluk yaşamayacaksınız.

Diş tel ihtiyacınız varsa o zaman yapmanız gereken en doğru çözüm yollarından biri de doktorlarımıza danışmanızdır. Diş teli takılmadan önce ilk izlediğiniz yollardan biri ise dişleriniz ile ilgili olarak bir detaylı inceleme olacaktır. Diş teli içinde yapmanız gereken hemen uzman doktorlarımıza danışmanız olacaktır. Sizin için en doğru tedavinin hangisi olacağı konusunda uzman doktorlarımız tarafından en doğru şekilde bilgi aktarımı yapılmaya başlanmış olacaktır.

Güvenilir ve işinde uzman olan doktorlarımız sayesinde artık diş bozukluklarını en hızlı şekilde onarmaya başlayabilirsiniz. Bazı insanlarda yapısal diş bozukluklarından kaynaklı sorunlar olabiliyor. Yapısal diş bozukluklarından dolayı diş kaybı, ayrık dişler ve yamuk dişlere sahip olabiliyorsunuz. Fakat profesyonel diş hekimlerimiz sayesinde diş bozukluklarının düzeltilmesini sağlamış olacaksınız. Dişlerimdeki bozuklukları artık düzeltmek istiyorum diyorsanız Konya diş teli uygulaması için doktorumuzla görüşme sağlayabilirsiniz.

Diğer Tedaviler

Aşağıdaki bölümde Ali Ayrancı'nın uzman olduğu tedavileri görebilirsiniz.