Ali Ayrancı

Sedasyon & Genel Anestezi Tedavisi Süreç ve Fiyatlar

Diş tedavileri pek çok farklı yöntemlere başvurularak gerçekleştirilmektedir. Onlardan birisinin de uyutularak diş tedavisi olduğunu söyleyebiliriz. Sedasyon, anestezi uzmanları tarafından yapılan, damar yolu açılmasıyla birlikte hastaya ilaç verilerek uyutulan bir tedavi şeklidir. Diş tedavi işlemi bittikten sonra ise ilacın etkisi azalarak, tedavi sonrasında hastanın uyanması sağlanmış olunur. Üstelik tedavinin bitmesiyle hastanın uyanması çok çabuk şekilde gerçekleşmiş oluyor. Sedasyon ile diş tedavisi yapılmış olan hastalar kendilerine geldikten sonra maksimum 30 dakika sonrasında evlerine gidebilecek hale gelmektedir.

Konya Uyutarak Diş Tedavisi - Sedasyon
Hızlı Randevu Formu

Konya Sedasyon & Genel Anestezi

Sedasyon işlemlerini titizlikle yerine getiren doktorlarımız, tıp alanında kendisini ispatlamayı başarmıştır. Sağlığınızı riske atmadan tedavi sürecinin hem güvenli hem de başarılı şekilde sürdürülmesini sağlamaktadır. Sedasyon tedavi işlemleri hem çocuk hem yetişkinlerde uygulanabilecek bir tedavi yöntemidir.

Sedasyonla Diş Tedavisi Yapılması

Diş tedavisi denildiği zaman, başvurulan yöntemlerden biri de uyutulmasıdır. Hasta, tedaviye başlanmadan ilaç alınarak uyutulmaktadır. Bu işlem daha çok ağız içerisinde çok fazla çürük olmasından dolayı başvurulan çözüm yollarından biri haline gelmiştir. Diş hekimleri tarafından da uzun sürecek tedaviler sonrasında, ağız içindeki çürüklerin iyileştirilmesi sağlanmış olacaktır.  Bu işi kusursuzs şekilde yapan anestezi uzmanlarımız, hastalarda damar yolu açarak ilaç vermektedir. İlaçla birlikte hasta bir süre uyutulacak ve tedavi işlemi sorunsuz bir şekilde yerine getirilmiş olacaktır. Daha sonrasında ise sedasyon ile diş tedavisi tamamlanmasıyla hasta gözünü açmış olacaktır. Tedavisi tamamlanmış olan hasta, tedavinin sonlanmasıyla birlikte kısa süre içerisinde gözlerini açmış olacaktır.

Modern Teknoloji
Uzman Diş Hekimi
Tedavi Başarıları
Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki bölümde Konya implant tedavisi ile ilgili sıkça sorulan soruları ve cevapları bulabilirsiniz.

Sedasyona başvuracak olan hastalar için şüphesiz en önemli avantajlarından biri ameliyata dair hiçbir şey hatırlamayacak olmasıdır. Ayrıca işlemler esnasında da hiçbir şekilde ağrı hissetmemiş olur. Ağrısız, acısız bir şekilde tedavinin yapılması sağlanmış olur. Çok fazla çürüğü olmayan hastalar ise aynı seansla tedaviyi sorunsuz bir şekilde tamamlanma fırsatına sahip olacaktır. Hastanın psikolojisinde ise herhangi bir etkilenme durumu söz konusu olmayacaktır. Çocuk hastalarda bu işlemleri ağrısız bir şekilde atlatacağından dolayı tedaviye dair bir sorun yaşanmamış olur. Uyutarak diş tedavisi ile artık sizlerde hiçbir şey anlamadan tedavinin tamamlanmasını sağlamış olursunuz. 

Konya uyutarak diş tedavisi veren anestezi uzmanlarımız, kısa süre içerisinde sorunlu dişleriniz ve şikayetlerinizden kurtulmanıza yardımcı olmaktadır.

Diğer Tedaviler

Aşağıdaki bölümde Ali Ayrancı'nın uzman olduğu tedavileri görebilirsiniz.