Ali Ayrancı

Diş Muayenesi Süreç ve Fiyatlar

Konya Diş Muayenesi, hastalıkların tanı ve tedavisinin akademik düzeyde yapıldığı bir bölümdür. Tanı klinik radyolojik olarak belirlenmekte ve tanıya en uygun tedavi yapılmaktadır. Ağız içerisindeki dokularda zedelenme, hasar durumları söz konusu olabilmektedir. Bu durum ağız sağlığını riske sürüklemeye neden olmaktadır. Diş, çene ve eklemlerle ilgili olarak doğabilecek hemen her türlü rahatsızlıkların çözüme kavuşturulması içinde etkili bir tedavi belirlenmektedir.

Konya Diş Muayenesi & Fiyatları
Konya Diş Muayenesi & Fiyatları
Hızlı Randevu Formu

Konya Diş Muayenesi - Oral Diagnoz

Ağız diş ve çene radyolojisi ile dişlerde, çene ve yakın çevresindeki dokular röntgen aracılığıyla inceleme altına alınmaya çalışılmaktadır. Hastaların ilk muayene işlemlerin yapıldığı yer olduğundan dolayı son derece önemlidir. Çünkü burada yapılacak ilk muayene de doğru tespitler yapılmalıdır. Yalnızca tespitle sınırlı kalmayarak hasta içinde en etkili tedavi bulunması gerekmektedir. Ağız ve diş sağlığında uzman dallara ayrılan birçok özel doktorlarımız sayesinde ağız ve diş sağlığınızı koruma fırsatına sahip olacaksınız. Ağız ve dişlerde ki dokularda meydana gelebilecek hastalıklara karşı koruma ve tedavi yollarını sunmaktayız.

Ağız Diş ve Çene Radyolojisi Neye Bakıyor?

Hastaların akıllarında yer edinen pek çok sorular olurken, doktorlarımız da bu sorularınıza elinden geldiği kadarıyla yanıt vermeye çalışmaktadır. Hastaların ilk etapta rahatsızlığıyla ilgili olarak detaylıca bilgilendirilmesi gerekmektedir. Ağız ve diş radyolojisinde, dokularda ki hastalıklar tespit edilmeye çalışılmaktadır. Kliniğimiz de uygulanacak olan röntgenlerde hastalık tanısı koyulmaya çalışılmaktadır.

Kliniğimizde tedavi olmak isteyen hastalarımız için başarılı bir muayene ve daha sonrasında tedavilere başvurulmaktadır. Üstelik her türlü patolojik ve radyolojik kurallara uygunluk göstererek tedavilerimizi sürdürmekteyiz.

Modern Teknoloji
Uzman Diş Hekimi
Tedavi Başarıları
Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki bölümde Konya implant tedavisi ile ilgili sıkça sorulan soruları ve cevapları bulabilirsiniz.

Oral diagnoz, hastalığın teşhisi açısından mutlaka başvurulması gereken bir yoldur. Zaten hastalarımız merkezimize geldikleri zaman doktorlarımız tarafından da ilk muayene işlemi yerine getirilmiş olacaktır.

Tedavilerin etkili ve doğru şekilde planlanması açısından oral diagnoza ihtiyaç duyulmaktadır. Konforlu bir tedavinin olması ve aynı zamanda da kısa süreli olması amacıyla önem taşımaktadır. Doğru bir tedavi süreci olması açısından, ilk muayene mutlaka yapılması gerekmektedir. Doktorlarımız  muayene yaparak, en doğru tanıyı koymakta ve hastalarımızın kısa süre içerisinde sorunlarından kurtulmalarını sağlamaktadır.

Diğer Tedaviler

Aşağıdaki bölümde Ali Ayrancı'nın uzman olduğu tedavileri görebilirsiniz.