Ali Ayrancı

Diş Beyazlatma Süreç ve Fiyatlar

Çay, kahve, sigara gibi birçok faktöre dayanarak dişlerde sararmalar söz konusu olabilmektedir. Diş sararması ne yazık ki ağızda çok fazla hijyenik bir görüntü sergilemeyecektir. Konya diş beyazlatma tedavisinde birçok farklı çeşitler söz konusudur. Buna göre hastalarımıza en uygun olacak diş beyazlatma tedavisini uygulamaya gayret etmekteyiz.

Dişlerinizin rengi açık, beyaz rengine yakın bir tona sahipse ev beyazlatma veya lazer tipi işlemine başvurulmaktadır. Dişleriniz sigara, alkol, çay ve kahveden dolayı çok fazla sarardıysa o zaman en ideal beyazlatma işlemi, kombine beyazlatma olacaktır. Böylelikle diş üzerinde ki sarı, siyah noktalara dönüşmüş olan lekelerden verimli bir şekilde kurtulmuş olursunuz. Renk tonu daha fazla beyaz rengine dönüştürülmüş olunur. Bu sayede dişleriniz eskiye oranla daha temiz ve sağlıklı görünüm kazanmış olur.

Konya Diş Beyazlatma
Konya Diş Beyazlatma
Hızlı Randevu Formu

Konya Diş Beyazlatma İçin Muayene

Konya diş beyazlatma tedavisinde, en uygun yöntemin hangisi olduğunun tespit edilmesi gerekir. Bu yüzden diş beyazlatma yaptıracak olanların kliniğimize gelerek muayene olması gerekecektir. Yapılacak muayene sonrasında hangi beyazlatma yönteminin daha verimli olacağı tespit edilmiş olacaktır.

Dişlerin birçok nedene bağlı olarak koyulaşmaya başlaması kaçınılmaz bir durumdur. Dişlerin böyle bir görsele sahip olması, çok hoş bir görüntüye neden olmayacaktır. Bu yüzden size en uygun beyazlatma yöntemlerine başvurmalı ve bu sorundan en hızlı şekilde kurtulmaya başlamalısınız.

konya diş beyazlatma tedavisi
konya diş beyazlatma tedavisi

Hassas Dişler Beyazlatma Yaptırabilir Mi?

Geniş bir hizmet yelpazesine sahip olduğumuzdan dolayı hangi alanda problem yaşıyor olursanız olun, kısa süre içerisinde çözüme kavuşmasını sağlamaktayız. Biyolojik tekniklere başvurularak gerçekleştirilecek olan beyazlatma yöntemleriyle artık sarı, koyu renge sahip olan dişlerinizden kurtulmaya başlayacaksınız. Sizi rahatsız edecek tüm bu kötü görünümden, en güvenli yollar eşliğinde uzaklaşmanıza yardımcı olunmaktadır.

Kanal tedavisi yapılan dişlerde de, tedavi sonrasında renk değişimleri meydana gelebilmektedir. Hoş bir görüntüye sahip olmayacak dişleriniz içinde etkin bir beyazlatma yöntemleri devreye girmiş olacaktır. Bu sayede olası bir sorun durumuyla karşı karşıya kalmadan dişlerinizin beyazlamasını sağlamaya başlayacaksınız. Dişleriniz her ne kadar hassasiyetli olsa bile artık gönül rahatlığıyla da diş beyazlatmaları yaptırabilmeniz mümkün olacaktır.

Modern Teknoloji
Uzman Diş Hekimi
Tedavi Başarıları
Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki bölümde Konya implant tedavisi ile ilgili sıkça sorulan soruları ve cevapları bulabilirsiniz.

Konya Diş Beyazlama Tedavi Fiyatları Ne Kadardır?

Diş beyazlatma isteyenler için Konya diş beyazlatma fiyatları oldukça makul düzeyde tutmaktayız. Diş beyazlatma işlemleri yapıldıktan sonra ise beyazlama evresi, kişiden kişiye bağlı olarak farklılık gösterebilmektedir. Fakat genel olarak bir ortalama sunmamız gerekirse, beyazlatma tedavimiz bittikten sonra ise beyazlama süresi 2-3 hafta kadar gerçekleşmiş olacaktır. Uygulanacak olan beyazlatma ile dişlerinizde ki koyu lekeler kaybolmaya başlayacaktır. Dişleriniz daha beyaz ve temiz bir görünüm kazanmış olacaktır. Beyazlatma tekniğini uyguladığımız kişiler, doktorumuzun tavsiyesine uygun şekilde hareket etmesi gerekecektir. Ne tüketip ne tüketmemeleri konusunda, diş beyazlatmayı gerçekleştirecek olan doktorunuz tarafından bir bilgilendirme yapılacaktır. Böylelikle tedavi sonrasında en fazla 2 gün boyunca yiyip içecekleriniz konusunda dikkatli olmanız gerekecektir.

konya diş beyazlatma fiyatları
konya diş beyazlatma fiyatları

Diğer Tedaviler

Aşağıdaki bölümde Ali Ayrancı'nın uzman olduğu tedavileri görebilirsiniz.