Ali Ayrancı

Diş Dolgusu Süreç ve Fiyatlar

Doğal ve estetik bir gülüş isteyenler için estetik doktorlarımız tarafından, estetik diş dolgusu yapılmaktadır. Yaptıracağınız Konya diş dolgusu sayesinde, daha güzel bir gülüşe sahip olmanız mümkündür. Konya diş dolgusunu yaptırmayı düşünenler, ilk etapta nasıl bir görünüm açığa çıkacağını fazlasıyla merak etmektedir. Fakat estetik hekimlerimiz bu işin hakkını en iyi şekilde verecek bir dolgu tedavi işlemi gerçekleştirmektedir. Estetik diş dolgusunun, diş renginizle uyumlu olmasına dikkat ediyoruz. Çünkü diğer dişlerinizle aynı renkte olması, göz zevkini olumsuz yönde etkilemeyecektir. Bu gibi uyumluluğun sağlanması amacıyla, diş dolgusundaki malzemeleri diş renginizle uyumlu şekilde seçmekteyiz.

Konya Diş Dolgusu & Kompozit Diş Dolgusu & Fiyatları
Konya Diş Dolgusu & Kompozit Diş Dolgusu & Fiyatları
Hızlı Randevu Formu

Konya Diş Dolgusu Yaptırdığınız Belli Olur Mu?

Estetik diş dolgusu yaptırdığınız hiçbir şekilde belli olmaz. Çünkü dişlerinizle birebir aynı renk ve görünüme sahip olacağından dolayı fark edilmeyecektir. Kaliteli malzeme kullanımına başvurmakta ve ortaya bir şahaser çıkmasını sağlamaktayız. Doğal diş formuna göre üretilmiş olan dolguları kullanmaktayız. Bu durumdan Konya estetik diş dolgusu yaptıran hastalarımız fazlasıyla memnun kalmaktadır. Kendileri güldükleri zaman, çıkan sonuçtan oldukça mutlu olmaktadır.

Uygulanacak olan diş dolgularımız, dayanıklı ve kaliteli malzemelerden kullanılmaktadır. Teknolojinin artık hemen her yerde kendisini belli etmesi sonucunda, daha sağlamlaştırılmış bir dolgulara ulaşabilmek mümkün hale gelmektedir. Sağlam yönüyle memnun edecek olan dolgularınız, ağızda kalıcı şekilde kalır ve çıkma sorunları yaşatmaz. Kullanıcılar da artık yaptırmış oldukları dolguları gönül rahatlığıyla kullanma imkanına sahip olmaya başlar.

konya diş dolgusu
konya diş dolgusu

Konya Estetik Diş Dolgusu Tedavi İşlemleri

Kompozit diş dolgusunu profesyonel doğrultuda sürdürecek doktorlarımızla, çalışmalarımızı titizlikle yerine getirmekteyiz.  Son derece fonksiyonel bir kullanışlılığa sahip olan dolguları uygulayarak, yeniden estetik bir gülüş kazandırmaktayız. Bu durum, güzelliğinize ayrı bir güzellik kazandırmaya yardımcı olacaktır.

Konya diş dolgusu yapıldıktan sonra ise bilmeniz gereken birkaç hususlar bulunmaktadır. Onlardan biri, dolgu uygulama sonrasında ağız günlük rutin bakımlarına devam edilmesi gerektiğidir. Ağız bakımlarınızı düzenli şekilde yapıyor olmanız, dolgunun sağlamlığının bozulmasına ve yahut çıkmasına neden olmayacaktır.

Modern Teknoloji
Uzman Diş Hekimi
Tedavi Başarıları
konya diş dolgusu fiyatları
konya diş dolgusu fiyatları
Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki bölümde Konya diş dolgusu ile ilgili sıkça sorulan soruları ve cevapları bulabilirsiniz.

Hayalinizdeki gülüşe kısa süre içerisinde kavuşmanız mümkün. Üstelik bu hayalinizi gerçekleştirmeniz konusunda uzman hekim kadromuzla yardımcı olmaktayız. Her bir farklı dallarda uzmanlığını kanıtlamış olan doktorlarımız, tüm sorunlarınızı gidermektedir. Hayalinizde canlandırmış olduğunuz gülüşe en hızlı şekilde kavuşmanız konusunda ise elinden geleni ortaya koymaktadır. Hızlı ve sorunsuz bir şekilde artık hizmetlerimizden yararlanmaya başlamış olursunuz. Estetik dolgu uygulaması yapan doktorlarımız, istediğiniz bir görünüme kavuşmanızı sağlayacaktır. Diş bozuklukları, sarı lekelerden ve çok daha fazlasından dolguyla kurtulmaya başlayacaksınız.

Konya diş dolgusu konusunda da iddialı bir hizmet ortaya koymaya devam ediyoruz. Kliniğimiz içerisinde her türlü hizmetleri bularak, istediklerinizi gerçekleştirmeniz mümkün hale gelecektir.  Kompozit diş dolgusu yapan doktorumuzu inceleyebilir ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Sizlerde gülüşlerinizde muhteşemlik yaratmak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden randevu alabilirsiniz.

Konya Diş Dolgu Tedavisi Fiyatları Nasıldır?

Konya diş dolgusu fiyatları çok değişkenlik gösterebilir. Bu yüzden hekimimiz Ali Ayrancı, sizleri kliniğine davet etmektedir.

Dişlerinize iyi bakmadığınız sürece, zaman içerisine onların kaybını görürsünüz. Dolayısıyla çürüyen dişler, bir daha aynı formları ile yerine konulamazlar. Diş dolgu tedavisi ise, çürüyen diş üzerine uygulanan bir uygulama olacaktır. Bu çürümenin ilk aşaması olacaktır. Dişler ilk olarak çürüdüğü zaman, dolgu tedavisi yapılır. Sonrasında da diş eski formuna en yakın bu şekilde kendine gelecektir.

Konya Diş Dolgu Tedavisi Nedir?

Dişler, zaman içerisinde deforme olacaktır. Yediklerimiz, içtiklerimiz, alkol ve tütün ürünleri kullanmak, dişlere bu anlamda oldukça fazla zarar verecektir. Zarar gören dişlere ise ilk aşamada dolgu tedavisi uygulanacaktır. Dolgu, çürüyen diş üzerindeki hem artıkları hem de çürük kısımları temizleyerek yapılan bir işlemdir. O çürük kısmın içi boşaldıktan sonra, o boş kısmın içi doldurulur. Bu dolum işlemi ise kompozit materyeller ile doldurulur. Bu sayede hem dişin görünümü hem de formu eski haline çok yakın bir hal olur. Konya diş dolgu tedavisi işlemi aslında bu kolay bir tedavidir.

Estetik Dolgu Nedir?

Dişlerimiz sadece işlevsel anlamda değil, aynı zamanda estetik açısından da önemlidir. Dolayısıyla dişler yapılırken, sadece işlevine değil; aynı zamanda estetik durması açısından da oldukça önemlidir. Estetik dolgu, aslında diş yapımından çok daha farklı bir yapıdır. Ağız temizliği bazı durumlarda tam olarak sağlanamayabilir. Bu durumda estetik dolgu tedavisi uygulanacaktır. Belki de dişleriniz gerektiğinden daha aralıklıdır. Bu gibi durumlarda estetik dolgu, en önemli kısım haline gelecektir. Diş rengine en uygun şekilde bir tedavi uygulanır ve bu sayede de dişlerinizin görüntüsü eskiye göre daha iyi bir hal alacaktır.

Dişlerdeki Çürükler Temizlenmezse Nasıl Olur?

Dişlerde çürükler meydana geldikten sonra, acilen diş doktoruna gidilmelidir. Dişlerde oluşan çürükler oldukça kısa bir süre içerisinde, dişin beslenmesini sağlayan kısma oldukça çabuk ulaşır. Bu da dişin daha fazla zarar görmesine neden olacaktır. Bu durumda artık diş dolgu tedavisi, dişiniz için kesin bir sonuç olmayacaktır. Zaman içerisinde artık kanal tedavi ve sonrasında ise dişin çekilmesine kadar sonuçlanabilir. Bu durumda erken teşhis sayesinde, dişinizin kaybolmamasını sağlayabilirsiniz.

Diğer Tedaviler

Aşağıdaki bölümde Ali Ayrancı'nın uzman olduğu tedavileri görebilirsiniz.