Ali Ayrancı

Lamina Kaplama Süreç ve Fiyatlar

Son zamanda en çok başvurulan kaplama türlerinden biri de lamina dişlerdir. Lamina diş, törpüleme işlemlerine başvurularak gerçekleştirilen bir kaplama çeşididir. Bu kaplama çeşidinin latince de anlamı, yaprak kaplamadır. Estetik kayba neden olan ve gülüşü engelleyen durumlarda lamina diş kaplamalara başvurulabilir. Ayrıca ön dişlerinizde ki çarpıklık, şekil bozuklukları olduğu zamanda lamina dişlere başvurulmaktadır.

Konya Lamina Diş Kaplama
Hızlı Randevu Formu

Konya Lamina Diş Kaplama

Dişler, kimi zaman genetik olarak şekil bozukluklarına sahip olurken kimi zamanda bir darbe sonucunda kırılabilmektedir. Dişinize gelen darbe sonrasında kırılan dişleriniz, onarılarak tekrardan eski doğal görünümüne kavuşturulmaktadır.

Lamina Diş Kaplama İşlemi Hakkında

Konya Lamina diş kaplama içinde işi bilen doktorlarımız hizmetlerini başarıyla sürdürmektedir. Hastalar lokal anestezi adı altında tedaviden yararlanmaya başlanacaktır. Gerçekleştirilecek bu kaplama da ise dişlerde törpülemeye başvurulmaktadır. Lamina diş kaplamasında kaplama yapılacak olan diş nasıl, kaç tanesine yapılacak olduğunun tespit edilmesi gerekir. Eğer ki dişte kaplama yapılacak sayı fazlaysa o zaman kaplama tedavi süresinde de bazı değişiklikler gözlemlenebilmektedir.

Modern Teknoloji
Uzman Diş Hekimi
Tedavi Başarıları
Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki bölümde Konya implant tedavisi ile ilgili sıkça sorulan soruları ve cevapları bulabilirsiniz.

Diş estetiği denildiği zaman en çok tercih edilen adreslerden biri haline gelmekteyiz. Hijyenik, güvenli ve aynı zamanda tecrübeli doktorlarımızın yer almış olduğu kliniğimiz de sizlerde bulunabilirsiniz. Daha sağlıklı bir gülüş ve dişlere kavuşmak amacıyla bu kaplamaya başvurabilirsiniz. Böylelikle artık diş sorunlarını ortadan kaldırmış ve yararlanacağınız çalışmalar sonrasında dişlerinizin daha iyi görünmesini sağlamış olacaksınız. Kliniğimizde hemen tedavinin gerçekleşmesi içinde doktorlarımızla irtibat kurabilirsiniz.

Diğer Tedaviler

Aşağıdaki bölümde Ali Ayrancı'nın uzman olduğu tedavileri görebilirsiniz.