Ali Ayrancı

Diş Çürüğü Tedavisi Süreç ve Fiyatlar

Diş çürüğü, ilk etapta noktayla başlarken düzenli şekilde fırçalanmaması halinde ortaya çıkmaktadır. Diş kaybının meydana gelmemesi içinde diş çürüğünün erken şekilde tedavi edilmesi gerekmektedir. Çünkü tedaviye ne kadar çok geç kalınması demek o kadar çok çürüğün ilerlemesine neden olacaktır. Dişte meydana gelecek olan oyuklar, kendi kendine yenilemeyeceğinden dolayı dişin işlevselliğini günden güne yitirmesine neden olacaktır. Diş çürüğü tedavisi için devreye giren uzman diş doktorlarımız, dişin çürüklüğünün ilerlemesinin önüne geçmektedir. Dişin kullanılabilirliğini yeniden sağlamak amacıyla en etkili yöntemlerden biri olan kanal tedavisine başvurmaktadır.

Konya Diş Çürüğü Tedavisi
Konya Diş Çürüğü Tedavisi
Hızlı Randevu Formu

Konya Diş Çürüğü Tedavisi

Ağız boşluğunda dişlere zarar verecek bakteri üremesi yaşanmaktadır. Bu bakterileri ağız içinden uzak tutmanın en iyi çözüm yolu, diş bakımı olacaktır. Diş bakımlarınız için uzmanlarımızın yolunu tutarak, en etkili bakım yöntemlerini gerçekleştirmenizi sağlayabilirsiniz. Dişlerde yapılacak ihmalsizlik durumu, çürüğün tetiklenmesine yol açacaktır.

Diş Çürüğü Tedavi Yolları Nelerdir?

Uzmanlarımız tarafından diş çürüğünüz detaylı şekilde incelenir. Daha sonrasında dişin kurtarılma halinde kanal tedavisi ve yahut dolgu işlemlerine başvurulur. Tüm bu işlemler ise dikkatli bir şekilde yapılmaktadır. Yeniden dişin kullanışlı hale gelmesi için etkin bir tedavi çalışması da yerine getirilmiş olacaktır.

Dişinizde oluklaşmaya olmaya başladığı zaman en iyi yollardan biri de diş hekimimize başvurmanız olacaktır. Diş çürüğü & kırığı tedavisi yapan uzman hekimlerimiz sayesinde çürük problemlerinden kurtulmaya başlarsınız. Üstelik diş hekimlerimiz, çürük için tedavi hizmetlerine başladığı zaman hiçbir şekıilde ağrı duymazsınız. Kısa süre içerisinde çürük tedavisine başlanarak, ağrısız bir şekilde tamamlanmaktadır.

Modern Teknoloji
Uzman Diş Hekimi
Tedavi Başarıları
Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki bölümde Konya implant tedavisi ile ilgili sıkça sorulan soruları ve cevapları bulabilirsiniz.

Estetik açıdan güzel şekilde gülmek, her şeyden önemli bir konu haline gelmiştir. Bunun farkında olarak kliniğimizde restoratif diş tedavisi çalışmalarına yer vermekteyiz. Diş beyazlatma, gülüş tasarımı, porselen estetik çalışmalara yer vermekteyiz. Buna göre nasıl bir görünüme sahip olmak istiyor olursanız olun bu konuda çalışmalarımızdan gönül rahatlığıyla yararlanmanız mümkün olacaktır.

Çürük oluşumundan kaynaklı olarak gelişen sert doku kayıpları, Konya diş çürüğü tedavisi sayesinde yeniden tamir edilmektedir. Kayba neden olan tüm fonksiyon ve estetikliğin geri kazanılması da sağlanmaktadır. Tek seans ile işlemimiz tamamlanırken, kimi zaman birkaç seans sürebilmektedir.

Diğer Tedaviler

Aşağıdaki bölümde Ali Ayrancı'nın uzman olduğu tedavileri görebilirsiniz.