Ali Ayrancı

Çene Cerrahisi Süreç ve Fiyatlar

Alt ve üst çenede, genetik veya yaşanacak kazalara bağlı olarak bozukluklar meydana gelebilmektedir. Doğumsal ve yahut sonradan çenede meydana gelen bozuklukların tedavi edilmesi gerekmektedir. Çünkü çene bozukluklarının tedavi edilmemesi, kişiyi rahatsız edecek bazı sıkıntılar içerisine sokabilmektedir. Çene düzensizliğinin düzeltilmesi ve çenenin birbiri ile uyumlu olması için çene cerrahisi tedavi yöntemlerine başvurulmaktadır.

Konya Çene Cerrahisi - Çene Estetiği & Botoksu
Konya Çene Cerrahisi - Çene Estetiği & Botoksu
Hızlı Randevu Formu

Konya Çene Ameliyatı

Konya çene ameliyatı, deformiteleri iyileştirerek, fonksiyonel bozuklukların ortadan kaldırılmasını sağlayan önemli ameliyatlardandır. Son derece riskli bir ameliyat olma durumu söz konusu olduğundan dolayı işin ehli olan cerrahlardan yardım alınması gerekir.

Konya'da Çene Ameliyatını Kimler Yaptırabilir?

Çene ile ilgili olarak fonksiyonel bozukluklara sahip olan kişiler çene ameliy6atı tedavisine başvurabilmektedir. Ameliyat, alanında son derece uzman olan plastik cerrahlar tarafından gerçekleşmektedir.  Estetik cerrahlar, eğitim almış, bilgili kişilerden oluşmakta ve hastalarımız da gönül rahatlığıyla hizmetlerimizden yararlanabilmektedir.

Çene ameliyatında bilinmesi gereken iki önemli tedavi şekli bulunmaktadır. Bunlardan ilki üst çene ameliyat tedavisi olurken bir sonrası ise alt çene ameliyat tedavisidir. Estetik cerrahi uzmanları tarafından çene ile ilgili olarak incelemeler yapıldıktan sonra tedaviye başlanmaktadır.

Modern Teknoloji
Uzman Diş Hekimi
Tedavi Başarıları
Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki bölümde Konya implant tedavisi ile ilgili sıkça sorulan soruları ve cevapları bulabilirsiniz.

Kliniğimizde bulunan uzman plastik cerrahlarımız tarafından ameliyat öncesinde hastaya muayane yapılmaktadır. Ağız içerisini detaylı bir şekilde inceleyecek olan doktorlarımız, ortodontik değerlendirmesini de gerçekleşmiş olacaktır. Bazı insanda alt çeneye bağlı olarak ısırım sorunları gün yüzüne çıkabilmektedir. Gerek şekil gerekse de estetik kaygıları sorunsuz bir şekilde ortadan kaldırmak amacıyla çene ameliyatına başvurulmaktadır. Hastaların en sık şekilde yapmış olduğu şikayetlerin başında ise şekilsel ve estetiksel bozukluklar gelmektedir. Bu bozuklukların iyileştirilmesi konusunda doktorlarımız gerekli tüm çalışmalarını başarıyla yürütmektedir. Çene ile ilgili yaşamış olduğunuz sorunları en kısa süre içerisinde de ortadan kaldırmaya başlayacaktır.

Çenedeki düzensizikler, yaşın ilerlemesine bağlı olarak daha büyük sorunlara dönüşebilir. Bu yüzden dolayıdır ki tedavi sürecine zaman kaybı yapılmadan bir an önce başlanması daha iyi bir çözüm yolu olacaktır. Çene ameliyatı sırasında hastanın yaşı, kemik yapısı, diş dizilimleri, diş eti yapısı dikkat edilmektedir. Ortognatik cerrahlarımız tarafından da her yaş grubu için Konya çene estetiği yapılmaktadır.

Ülkemizde ihtiyaca bağlı olarak yapılan estetik işlemlerinden biri de Konya çene botoksu olduğunu söyleyebiliriz. Çene botoksunun temel amacı, çene kaslarının boyutunu küçültmek içindir. Böylelikle botoks işlemi ile birlikte çene küçültme gerçekleştirilmiş olacaktır.

Diş hekimlerimiz tarafından botoks, çene kayması gibi her türlü tedavi işlemleri yapılmaktadır. Bu konuda uzman bir kimliğe sahip olduklarından dolayı hastaları memnun edecek bir sonuç ortaya çıkartılmış olacaktır. En iyi doktorlarımız ile birlikte artık çeneyle yaşamış olduğunuz tüm sorunları ortadan kaldırmaktayız. Üst ve alt çene tedavilerini başarıyla gerçekleştiren doktorlarımız sayesinde yaşamınızı sağlıklı bir şekilde sürdürmeye başlamış olacaksınız. Tedavilerin gerçekleşmesi içinde gönül rahatlığıyla diş hekimlerimizin kapısını çalabilirsiniz.

Diğer Tedaviler

Aşağıdaki bölümde Ali Ayrancı'nın uzman olduğu tedavileri görebilirsiniz.