Ali Ayrancı

Çocuk Diş Tedavisi Süreç ve Fiyatlar

Yetişkinler için olduğu gibi çocuklara özel de hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Çocuklarında diş sağlığını ihmal etmeden bakımlarını düzenli olarak yapması gerekmektedir. Özellikle çok küçük yaşlarda, diş ve diş etleriyle ilgili olarak problemler daha fazla yaşanmaktadır. Yeterli şekilde diş bakımı yapılmamasından kaynaklı olarak zamanla diş çürümelerine maruz kalınmaktadır. Konya Çocuk Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak çocukların diş ve diş eti bakımlarını yapmaktayız. Dişlerini daha sorunsuz ve sağlıklı şekilde kullanmalarına yardımcı olmaktayız. Ayrıca diş ve diş etine dair yaşamış oldukları her türlü hastalıklar içinde özel tedaviler geliştirmeye çalışmaktayız.

Konya Çocuk Diş Tedavisi - Konya Çocuk Diş Hekimi
Hızlı Randevu Formu

Konya Çocuk Diş Hekimi

Çocuğunuz için doğru bakım, tedavi ve onarımların yapılması içinde doktorlarımızdan destek alabilirsiniz. Polikliniğimiz de işi bilen uzman doktorlarımız yer almaktadır. Sorunlarınıza anında müdahale ederek dişlerle ilgili çocukların yaşadığı rahatsızlıkları yok etmeye çalışmaktadır.

Konya Çocuk Diş Hekimi Hakkında Bilgiler

Konya çocuk diş hekimi ile artık çocuklarınızda sağlıklı bir dişlere kavuşma fırsatına sahip olmaya başlayacaktır. Çürük, diş sıkma, yamuk diş ve birçok sorunlarınız içinde erken önlemler almaya başlayabilirsiniz. Unutmayınız ki ne kadar erken şekilde önlem alıyor olmanız, sorunlardan o kadar kısa süre içerisinde kurtulmanıza zemin hazırlamaya neden olacaktır. İstenmeyen problemlere karşı bundan sonra sizlerde artık önlemlerinizi en güzel şekilde almaya başlayabilirsiniz. Haftanın hemen her günü sizlere özel hizmetler sunmaya devam etmekteyiz.

Ağız ve diş sağlığınızı korumanız içinde uzman kadromuzla birlikte kesintisiz bir şekilde hizmetler sürdürmeye de devam etmekteyiz. İmplant, kanal tedavisi, protez, estetik diş hekimliği gibi dallara ayrılan pek çok özel bölümlerimiz yer almaktadır. Her bir uzman doktorumuz, kendi alanlarında dehalar yaratarak istediğiniz dişlere sahip olmanıza katkı sağlamaktadır.

Modern Teknoloji
Uzman Diş Hekimi
Tedavi Başarıları
Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki bölümde Konya implant tedavisi ile ilgili sıkça sorulan soruları ve cevapları bulabilirsiniz.

Çocuklar, yeterli bir diş bakımı yapmadıklarından dolayı diş problemleri çok sık şekilde yaşanmaktadır.  Kimi zaman genetik bazı durumlara bağlı olarak da dişlerde şekil bozukluğu olabilmektedir. Henüz küçük yaşta olsa bile dişlerde ki bozukluk, çocuğun olumsuz şekilde etkilenmesine neden olur. Bu durum ileri de özgüvensizlik sorunlarını daha fazla tetiklememesi açısından diş hekimlerimiz tarafından mutlaka kontrol altına alınması gerekir.

Konya çocuk ağız ve diş sağlığı hekimi hizmetlerinden yararlanmak amacıyla izleyeceğiniz yollar son derece kolay olacaktır. Burada yapmanız gereken ise hemen kontrollerin yapılması amacıyla online randevu oluşturmanızdır. Web sitemiz aracılığıyla çocuk hekimliği bakım, tedavi ve tanıya dair hizmetlerden yararlanmak amacıyla randevu almanız da mümkündür.

Ağız, diş ve çene cerrahlarımız tarafından sizlere yönelik olarak sürekli hizmetler sunulmaya devam edilmektedir. Buna göre sizlerde istediğiniz zaman zarfı içerisinde hizmetlerimizden yararlanma ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Uzman çocuk diş hekimlerimiz sayesinde yetişkinler kadar çocuklarınızda diş sağlığını ihmal etmemiş olacaktır. Her yaş grubuna sahip olan çocukların diş bakım ve tedavilerini başarıyla yürütmekteyiz.

Diğer Tedaviler

Aşağıdaki bölümde Ali Ayrancı'nın uzman olduğu tedavileri görebilirsiniz.